Dom

Narożniki Lizbona – sposób na ciekawe wnętrze i maksymalny komfort!

Narożniki Lizbona – sposób na ciekawe wnętrze i maksymalny komfort!

Czym większość z nas kieruje się, wybierając narożnik do salonu? Oczywiście w pierwszej kolejności staramy się idealne dopasować wygląd zestawu do naszego wnętrza. Następnie szukamy odpowiedniego wypełnienia oraz elementów, dzięki którym możemy liczyć na niebywały komfort. Te dwa czynniki są bowiem zawsze najważniejsze. Niekiedy ich połączenie jest jednak dość ciężkie. Na szczęście kolekcja narożnik Lizbona powinna sprostać naszym oczekiwaniom. Jak to możliwe? Sprawdź!

Puszman meble Lizbona – wysoki komfort i niepowtarzalny design

Meble wchodzące w skład kolekcji Lizbona I, II (https://besimo.pl/lizbona-ii-lewostronny-naroznik-rozkladany-solar-16.html) i III to wysokiej jakości narożniki, produkowane z trwałych i mocnych materiałów. Dzięki nim możemy liczyć na niezawodność oraz niebywały komfort. W każdym z modeli znajdziemy bowiem wysokoelastyczną piankę poliuretanową oraz profilowane sprężyny typu zig-zag. Cała konstrukcja osadzona jest natomiast na wytrzymałej konstrukcji stalowej. Wszystkie narożniki Lizbona cechują się również niepowtarzalnym designem. Siedzisko oraz boki przyjmują nieco zaokrąglony kształt, który sprawia, że meble zyskują nowoczesnego wydźwięku. Do tego możemy zdecydować się na ciekawą tapicerkę dostępną w kilku wariantach kolorystycznych. To jednak nie koniec! Każda z propozycji została wyposażona w regulowane zagłówki oraz podłokietniki, dzięki czemu możemy dopasować ich układ do swoich osobistych preferencji. 

Narożniki obecnie bardzo często pełnią funkcję nie tylko komfortowego zestawu wypoczynkowego. Przeważnie ich zadaniem jest również zastąpienie wygodnego łóżka dwuosobowego. W końcu nie każdy z nas ma w swoim mieszkaniu miejsce na osobną sypialnię. W każdym z modeli wchodzących w skład kolekcji Lizbona został z tego powodu zamontowany wygodny mechanizm rozkładania typu delfin. Wysunięcie leżanki staje się dzięki niemu niezwykle proste i szybkie. W mgnieniu oka zamienimy zatem zestaw wypoczynkowy w prawdziwe królewskie łoże. 

Narożnik Lizbona I – udogodnienia, o których marzy każdy

W skład kolekcji Lizbona wchodzą trzy różne modele narożników. Pierwszy z nich to oczywiście Lizbona I. Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim jest to najmniejszy wariant z całej linii. Może zatem okazać się idealnym rozwiązaniem do niewielkich mieszkań, w których należy liczyć się z każdym dostępnym metrem kwadratowym. Mimo to Jedynka oferuje nam sporą powierzchnię spania o wymiarach 217 x 130 cm. Do tego mamy do dyspozycji duży pojemnik na pościel. 

Narożnik Lizbona I

Narożnik Lizbona I to ciekawe rozwiązanie do kawalerki. Z pewnością będzie stanowił wspaniałą bazę do pozostałej części aranżacji.

W narożniku Lizbona I niewątpliwie największą rolę odgrywa piękne pikowane siedzisko, obok którego nie da się przejść obojętnie. Całość uzupełniają dodatkowo trzy regulowane zagłówki oraz dwa podłokietniki. Każdy z domowników może zatem dopasować powierzchnię siedzącą do swoich potrzeb. Kropką nad i są tutaj z pewnością eleganckie srebrne nóżki o dość nietypowym kształcie. Przyjmują one bowiem formę stylowej zaokrąglonej listwy, co w połączeniu z podobnym wykończeniem mebla, daje prawdziwy efekt wow. 

Narożnik Lizbona II – relaks dla pięciu osób

Narożnik Lizbona II to model bliźniaczy do opisanej wcześniej Jedynki. Charakteryzuje się zatem dokładnie tymi samymi cechami. Występują jednak małe różnice. Przede wszystkim Dwójka ma nieco większe gabaryty. Powierzchnia spania to natomiast 201 x 130 cm. Dlaczego jest ona mniejsza niż w pierwszym przypadku? Lizbona II jest bowiem nieco bardziej zabudowana. Szezlong jest tutaj wyposażony w dodatkowe dwa zagłówki. Tym samym ich liczba rośnie do pięciu sztuk. Maleje natomiast ilość podłokietników. Tym razem mamy tylko jeden taki element. Mimo to narożnik wciąż jest niezwykle funkcjonalny i z pewnością sprawi, że nasz komfort wzniesie się na wyższy poziom. 

Narożnik Lizbona III – duża powierzchnia użytkowa 

Na koniec został nam narożnik Lizbona III. Jak można by go opisać? Przede wszystkim jako hybrydę dwóch wcześniejszych modeli. W tym przypadku mamy bowiem do dyspozycji aż dwa szezlongi. Jeden z nich został zaczerpnięty z Jedynki, a drugi – z Dwójki. Dzięki temu tworzy nam się niezwykle duży i komfortowy zestaw wypoczynkowy, wyposażony w sześć zagłówków oraz jeden podłokietnik. Automatycznie rośnie również oczywiście jego powierzchnia spania. Narożnik Lizbona III gwarantuje nam bowiem leżankę o wymiarach 274 x 130 cm. Noc spędzona na takim meblu z pewnością będzie zatem komfortowa. 

Narożnik Lizbona II

Lizbona I i II to za mało? W takim razie postawcie na ich miks, czyli wyjątkowy narożnik Lizbona III.

Narożniki z kolekcji Lizbona – bogactwo tkanin i kolorów

Wszystkie narożniki wchodzące w skład kolekcji Lizbona, którą można znaleźć na https://besimo.pl/category/lizbona, dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Na sklepie widnieją modele obite tapicerką w odcieniach takich jak ciemny szary, granatowy, średni brąz czy popiel. Podczas składania zamówienia możemy jednak zdecydować się na inny wariant materiału. Ostateczna cena narożnika w głównej mierze zależy właśnie od tego aspektu. Co ciekawe, większość tkanin posiada funkcję Water Repellent cechującą się hydrofobową powłoką zabezpieczającą oraz Pet Friendly, dzięki której sierść wbijająca się w narożnik przestanie być naszym utrapieniem.

Spodobały się wam narożniki z kolekcji Lizbona? Który z nich widzicie już w swoim wnętrzu?

Udostępnij