Dom

Nowoczesne ceramiczne brodziki pod prysznic z innowacyjnego materiału Senceramic

Nowoczesne ceramiczne brodziki pod prysznic z innowacyjnego materiału Senceramic

Brodzik pod prysznic jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Od jego wyboru w dużej mierze zależy wystrój łazienki, komfort codziennego korzystania z prysznica oraz nasze bezpieczeństwo. Jeśli chcemy, aby nowy brodzik pod prysznic nie tylko prezentował się atrakcyjnie pod względem wizualnym, ale także oferował wysoki komfort użytkowania, warto zainteresować się takimi nowoczesnymi rozwiązaniami, jak brodziki z innowacyjnej ceramiki Senceramic, dostępnymi wyłącznie w ofercie marki Roca.

Czym charakteryzuje się materiał Senceramic i czym różni się od zwykłej ceramiki?

Brodzik pod prysznic Senceramic marki Roca jest rozwiązaniem stworzony z innowacyjnej ceramiki o wysoce higienicznych właściwościach. Na tle innych brodzików ceramicznych wyróżniają się wysoką trwałością oraz ultracienkim designem (mniej niż 45 mm wysokości), który pozwala na licowanie ich na równi z podłogą oraz uzyskanie minimalistycznego, w pełni zgodnego z najnowszymi trendami architektonicznymi wystroju łazienki. Niski brodzik pod prysznic wizualnie powiększa pomieszczenie oraz jest wyjątkowo komfortowy w codziennym użytkowaniu zarówno dla dzieci i dorosłych, jak i osób starszych.

brodziki

Brodziki wykonane z nowoczesnej ceramiki Senceramic wyróżniają się stylowym designem uzyskanym dzięki pokryciu ich powierzchni innowacyjną emalią imitującą teksturę naturalnej skóry. Jej zastosowanie pozwoliło na uzyskanie wysokiego poziomu antypoślizgowości i tym samym podniesienie bezpieczeństwa codziennego korzystania z prysznica. Powierzchnia brodzika pozostaje przy tym niezwykle przyjemna w dotyku i miła dla stóp. Redukcja do niezbędnego minimum porów w ceramice pozytywnie wpływa natomiast na higienę korzystania z prysznica – brud i zanieczyszczenie nie gromadzą się na powierzchni brodzika, a on sam może zostać szybciej oczyszczony.

Dlaczego warto wybrać brodzik pod prysznic Senceramic?

Nowoczesne brodziki pod prysznic wykonane z innowacyjnej ceramiki Senceramic są dostępne wyłącznie w ofercie marki Roca. Znajdziemy je w serii Cratos, w której obecny jest szeroki wybór brodzików o klasycznym, prostokątnym kształcie. Brodziki są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie ich wielkości do przestrzeni dostępnej w łazience. Ogromnym atutem jest również kolorystyka – brodzik pod prysznic Cratos jest dostępny w pięciu wykończeniach – matowej bieli, beżu, cafe, perłowym oraz onyks, co pozwala na stworzenie wymarzonej, idealnie dopasowanej do preferencji każdego użytkownika przestrzeni prysznicowej.

Ultracienki design umożliwiający instalację brodzika na równi z podłogą, pozwala na pełne zaspokojenie potrzeb użytkowników dążących do uzyskania nowoczesnego wystroju łazienki. Szeroki wybór kolorystyczny oraz osłona syfonu w kolorze brodzika w połączeniu z oryginalną, tłoczoną powierzchnią materiału Senceramic pozwala na nadanie przestrzeni prysznicowej minimalistycznego charakteru. Ponadto, brodzik pod prysznic Cratos idealnie komponują się z nowoczesnymi kabinami prysznicowymi z kolekcji Area, które również są dostępne w ofercie marki Roca.

Udostępnij