Porady

Na czym polega wynajem samochodów na minuty?

Na czym polega wynajem samochodów na minuty?

Wynajem aut cieszy się wśród Polaków bardzo dużą popularnością. Jest to usługa dostępna w różnych formach. Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością wynajem samochodów na minuty – to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy pojazd potrzebny jest na bardzo krótki czas, np. na godzinę.

Wynajem aut na minuty – co to takiego?

Wynajem samochodów na minuty jest usługą, której podstawę stanowi idea współdzielenia. Z jednego auta korzysta w ciągu doby co najmniej kilka osób. Kierowcy mają maksymalnie ułatwiony dostęp do pojazdów, ponieważ usługa jest w całości obsługiwana z poziomu specjalnej aplikacji. To ogromne ułatwienie, gdyż nie trzeba podpisywać żadnych umów. Zarejestrowanie się w aplikacji jest równoznaczne z akceptacją warunków najmu.

Wynajem aut na minuty – jakie ma zalety?

Z aplikacją PANEK CarSharing wynajęcie auta na minuty jest bardzo proste i nieskomplikowane. Takie rozwiązanie ma sporo zalet zdecydowanie przemawiających na jego korzyść. Przede wszystkim jest to ogromna oszczędność. Jeden współdzielony pojazd zastępuje kilka prywatnych samochodów, co przyczynia się do rozładowania natężenia ruchu. Jak wiadomo, to duży kłopot – zwłaszcza w większych miastach. Ponadto kierowca płaci jedynie za realny czas przejazdu i pokonany dystans, a stawki nie są wygórowane. Wynajem samochodów na minuty to wygodny sposób na korzystanie z pojazdu bez konieczności kupowania go na własność. Dzięki temu kierowcy zostaje w kieszeni sporo pieniędzy, ponieważ nie musi płacić m.in. za paliwo czy naprawy.

Wynajem aut na minuty – funkcjonalna aplikacja

Wspomniana aplikacja jest sprzymierzeńcem każdego kierowcy. Procedura zakładania w niej konta klienta przebiega szybko i sprawnie. Jest ona niezbędna przede wszystkim do otworzenia samochodu oraz zakończenia usługi. Ma jednak i inne pomocne funkcje. Umożliwia wyszukiwanie dostępnych aut na mobilnej mapie – pojazd wystarczy zarezerwować kliknięciem, mając przy tym na uwadze to, że taka rezerwacja jest ważna przez parę minut. Do auta należy zatem dotrzeć w określonym czasie. 

Udostępnij