Porady

Zarządzanie czasem – szkolenie, które przyda się zarówno w pracy jak i w życiu

Zarządzanie czasem – szkolenie, które przyda się zarówno w pracy jak i w życiu

W natłoku codziennych obowiązków ma się wrażenie jakby doby nigdy nie wystarczało na zrobienie wszystkiego co ma się jeszcze w planach. Z tego powodu szkolenie z zarządzania czasem jest doskonałą inwestycją w samego siebie, ponieważ wiedza z tego zakresu przydaje się zarówno w życiu zawodowym, aby np. na czas kończyć zadania z danego etapu projektu czy efektywnie realizować kolejne założenia planów na dany kwartał, ale także w życiu prywatnym do realizacji własnych projektów takich jak renowacja mieszkania czy nauka nowego języka. Szkolenia z organizacji czasu pracy to fantastyczny pomysł na wykorzystanie czasu, gdyż zysk z niego w różnych postaciach zwróci się z nawiązką czy to w postaci szybciej wykonanego zadania, czy wykonanego w przewidzianym czasie, ale dużo lepiej. 

Zarządzanie czasem – szkolenia prowadzone przez profesjonalnych trenerów

Wykwalifikowani trenerzy o bogatym doświadczeniu w dziedzinie nauczania potrafią jasno i zrozumiale przekazać wiedzę nawet ze, zdawałoby się, najbardziej skomplikowanych zagadnień. Zarządzanie czasem (szkolenia) prowadzone jest przez praktyków, którzy przekazują użyteczną wiedzę, którą bez przeszkód można zaaplikować w realnym życiu – choć teoria jest ważna to jednak “praktyka czyni mistrza”, co obejmuje także zarządzanie czasem. Szkolenia przebiegają w miłej atmosferze sprzyjającej skutecznej nauce – trenerom można zadawać wszelkie frapujące kursanta pytania i otrzymać na nie profesjonalną, wyczerpującą odpowiedź, która rozwieje wszelkie wątpliwości, aby wszystkie informacje ułożyły się w głowie jak puzzle stanowiąc jeden spójny obraz. 

Czego uczy szkolenie z zarządzania czasem firmy Berndson?

Zakres tematyczny, który obejmuje szkolenie z zarządzania czasem jest wszechstronny, aby wiedza mogła zostać wykorzystana w jak największej liczbie sytuacji. Wybrane zagadnienia, które obejmuje zarządzanie czasem (szkolenie) to m.in.: 

  • pułapki przy ustalaniu priorytetów,
  • przegląd wybranych aplikacji do organizacji pracy i zarządzania sobą w czasie,
  • cele zawodowe i życiowe vs dominujące zachowania osobowe,
  • efektywne zarządzanie listami zadań
  • skuteczne metody planowania swoich działań w warunkach pracy indywidualnej i grupowej i wiele więcej. 

Ponadto, szkolenia z organizacji czasu pracy prowadzone przez firmę Berndson pozwalają także nabyć kompetencje z zakresu posługiwania się narzędziami usprawniającymi przeprowadzanie zadań. Omawiane narzędzia to np. metoda ABC, technika pomodoro czy metody określania celów: SMART i WOOP. 

Szkolenia z organizacji czasu pracy jako świetna inwestycja na przyszłość

Zarządzanie czasem (szkolenie) prowadzone jest w ramach 4 modułów, które poruszają najważniejsze aspekty omawianego zagadnienia. Wykorzystywane w czasie szkolenia angażujące metody nauki takie jak symulacje i case study, moderowane dyskusje, burza mózgów czy ćwiczenia indywidualne pozwalają na przetestowanie zdobytej wiedzy w praktyce, sprawdzenie siebie i poszerzenie swoich horyzontów dzięki dyskusji i współpracy z innymi uczestnikami, aby jak najlepiej opanować zarządzanie czasem. Szkolenia mogą zostać przeprowadzone w formie otwartej, zamkniętej czy w formie live training, której formuła jak najbardziej przypomina szkolenia stacjonarne. Ponadto tematyka, miejsce, czas czy nawet liczba trenerów w czasie szkolenia może być dopasowana do indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów można poznać pod adresem: https://berndson.pl/umiejetnosci-osobiste/zarzadzanie-czasem-i-organizacja-pracy 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *