Budownictwo

Wózki widłowe Toyota – zalety, rodzaje, cena w CWW Blum

Wózki widłowe Toyota – zalety, rodzaje, cena w CWW Blum

Niezastąpione na halach magazynowych, placach budowy czy magazynach. Wykorzystywane często pod presją czasu do wielogodzinnej pracy z ciężkimi ładunkami, także w miejscach z małym polem do manewrowania – do takiej pracy wykorzystywane są wózki widłowe. Toyota to japońskie przedsiębiorstwo kojarzone przez ludzi głównie z samochodami, choć to nie jedyna branża, w której działa, bowiem produkuje ona także wózki widłowe. Toyota jest jedną z pierwszych firm, która zaczęła na dużą skalę produkować właśnie te maszyny – to właśnie ona w 1956 roku stworzyła pierwszą tego typu maszynę posiadającą przeciwwagę. Co więcej w system SAS swoje urządzenia wyposaża jedynie Toyota – wózki widłowe tej firmy są zatem unikalne i cechują się zwiększonym bezpieczeństwem użytkowania. Wózki widłowe Toyota – Bydgoszcz CWW Blum to miejsce, gdzie można nabyć zarówno nowe jak i używane maszyny w dobrej cenie. 

Wózki widłowe Toyota – jakie są rodzaje, czym się charakteryzują?

W CWW Blum dostępne są wózki Toyota – widłaki te występują w różnych rodzajach. Czytając opisy tych maszyn można natrafić na określenia takie jak simplex, duplex czy triplex. Co one oznaczają? Są to nazwy nadane rodzajom masztów, czyli elementów, za pomocą, których ponoszone są ładunki. Wózki widłowe Toyota simplex charakteryzują się nieskomplikowanym masztem, które przeznaczony jest do pracy z ładunkami na małych wysokościach np. przy przenoszeniu palet w inne miejsce hali. Wózki widłowe Toyota duplex to pojazdy posiadające podwójny typ masztu, którego karetka jest unoszona za pomocą wysuwanego siłownika, który znajduje się w ramie maszyny. Tego rodzaju wózki wykorzystywane są do unoszenia ładunków na średnią wysokość ok. 3300 mm. Toyota (wózki widłowe) triplex z kolei wykorzystywane są do pracy z ładunkami na dużych wysokościach, gdyż ich maszty są trzystopniowe obec czego świetnie sprawdzą się na halach o małej powierzchni, ale wysokich regałach.

Toyota – wózki widłowe z unikalnymi zaletami 

Wózki Toyota – widłaki tej firmy to pojazdy, które są szeroko stosowane w branży dzięki swoim licznym zaletom. Jedną z tych zalet jest oczywiście wytrzymałość nawet podczas wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych takich jak deszcz czy śnieg. Złe warunki atmosferyczne nie muszą być szczególnie dotkliwe dla operatora pojazdu, ponieważ także i na to znalazła rozwiązania Toyota. Wózki widłowe tej firmy posiadają możliwość doczepienia do nich drzwi z szybami uchylnymi, które są także łatwe w demontażu. To jednak nie jedyne z udogodnień, które posiadają wózki toyota – widłaki te można wyposażyć także w szyby przednią i tylną – każda z wycieraczką. Dodatkowo wewnątrz kabiny można umieścić także nagrzewnicę, która przyda się w sezonie zimowym.

Wózki widłowe Toyota – Bydgoszcz terenem CWW Blum 

Najważniejszą zaletą jest jednak system SAS, który posiadają wyłącznie wózki widłowe Toyota. Bydgoszcz jest miastem nieopodal, którego znajduje się Centrum Wózków Widłowych Blum, w którym można zapytać doświadczonych fachowców o rady i szczegóły na temat oferowanego sprzętu. System SAS to System Aktywnej Stabilności, który wspomaga operatora m.in. w zakresie zachowywania stabilności w czasie skręcania czy utrzymywania masztu w odpowiedniej pozycji. Najwyższa jakość, wyposażenie przystosowane do potrzeb operatorów wózków widłowych oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne to aspekty, które wyróżniają wózki widłowe Toyota dostępne w ofercie Centrum Wózków Widłowych Blum w okolicach Bydgoszczy – sprawdź asortyment pod adresem: https://cwwblum.com/wozki-widlowe-toyota/

Udostępnij