villaaqua.pl

Blog podróżniczy

Bezpieczne okna
Dom

Bezpieczne okna, czy warto w nie inwestować?

Jak zapewne zgodzi się z nami lwia część naszych konsumentów i czytelników artykułów publikowanych w ramach naszego serwisu – mało jaka kwestia na świecie jest tak ważna jak bezpieczeństwo. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić je zarówno sobie jak i naszym bliskim. Jest to w pełni zrozumiałe, a teraz, dzięki rozlicznym produktom wprowadzanym na rynek wyrobów wykończeniowych i budowlanych możemy w jeszcze pełniejszym stopniu zabezpieczyć się przed włamaniem, które może poskutkować skradzeniem z naszego domu wysoce drogocennych oraz mających dla nas wartość sentymentalną przedmiotów, jak również – w najbardziej ekstremalnym przypadku – doprowadzić do utraty zdrowia lub życia na skutek konfrontacji z włamywaczem.

Jeżeli pragniemy sytuacji takiej za wszelką cenę uniknąć, wysoce zalecamy będzie rozważenie wyposażenia swojego domu lub biura w specjalne okna bezpieczne, a więc takie, które to producent wyposażył w systemy antywłamaniowe oraz przeciwwyważeniowe. Ich montaż w obrębie całego obiektu zmieni go w twierdzę niemalże nie do sforsowania. Potrzebne będzie bowiem poświęcenie znacznych sił, aby pokonać barierę jaką jest takie okno, a nawet jeżeli złoczyńcy się to uda, z dużą dozą prawdopodobieństwa narobi on tyle hałasu, że nawet pod naszą nieobecność policję o fakcie wtargnięcia do domu lub firmy zgłosi sąsiad z naprzeciwka. Dawno już w zapomnienie odeszły czasy, kiedy to bezpieczne okna były luksusem dostępnym tylko i wyłącznie dla wybranych, zamożnych przedstawicieli naszego społeczeństwa. Obecnie można je nabyć w bardzo rozsądnych cenach, a dodatkowo w pełni spersonalizować – czy to w kwestii wyglądu i stylu w jakim mają zostać utrzymane, czy też w odniesieniu do ilości oraz rodzaju modułów zabezpieczających jakie mają być w nich zastosowane.

Jakie formy ochrony najczęściej stosowane są w będących bohaterami dzisiejszego wpisu wyrobach? Z naszych obserwacji wynika, iż na pierwszy plan bez cienia wątpliwości wysuwają się specjalistyczne zawiasy antywyważeniowe oraz dodatkowy zamek stanowiący część klamki, dzięki któremu przedostanie się do wnętrza budynku staje się nie lada wyzwaniem. Dodatkowo wielu konsumentów decyduje się także na szyby ze szkła hartowanego, których wybicie przy wykorzystaniu ciężkich obiektów takich jak kamienie, młotki, czy cegły staje się o wiele trudniejsze, szczególnie w porównaniu z wyrobami standardowymi, w przypadku których nawet przebicie trzech warstw szyb tradycyjnych nie stanowi większego wyzwania dla osoby o nieco lepszej niż przeciętna tężyźnie fizycznej. Jeżeli i Państwo chcieliby stać się szczęśliwymi posiadaczami tego typu elementów wykończeniowych, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy to zaznajomią Państwa z obecnym portfolio jak również poinformują o cieszących się największą popularnością trendach w branży. Niezależnie od sytuacji pozostajemy zawsze do Państwa dyspozycji, natomiast współpraca z naszym doświadczonym zespołem to gwarancja stuprocentowej satysfakcji! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *