Porady

Wigilia firmowa w hotelu spa? Tak! Sprawdź, dlaczego to dobry pomysł

Wigilia firmowa w hotelu spa? Tak! Sprawdź, dlaczego to dobry pomysł

Wielu pracodawców organizuje dla swoich pracowników rozmaite eventy. Pracując w dużej korporacji można być pewnym, że prędzej czy później pracownik zostanie zaproszony na event. Coraz częściej również małe firmy podejmują się organizacji takich wydarzeń, wierząc, że przyniesie to pozytywne rezultaty.

Eventy dla pracowników

Dlaczego pracodawca przeznacza pieniądze na organizowanie eventów dla pracowników? Przecież mógłby zainwestować w nową linię produkcyjną, lepszy marketing, odświeżenie biura. Zaproszenie pracowników na interesujący event to inwestycja. Celem jest wzajemna integracja podczas dobrej zabawy, budowanie zespołu, dbanie o dobry wizerunek firmy. Pracownicy czują się docenieni, cieszą się, że zadbano o ich dobre samopoczucie. W swobodnej atmosferze mogą lepiej się poznać, spokojnie porozmawiać z dala od miejsca pracy. Tak rodzą się bardziej zażyłe znajomości i przyjaźnie. Nagle okazuje się, że ludzi coś łączy, że mają ze sobą o czym rozmawiać, co później procentuje w codziennych kontaktach zawodowych. Na czas Bożego Narodzenia, a więc również firmowej wigilii warto zawiesić wszelkie spory, kłótnie, nieporozumienia. Atmosfera świąteczna sprzyja temu, by wyciągnąć rękę i pojednać się z tymi, z którymi być może w ciągu roku było komuś nie po drodze. Wigilia firmowa w hotelu spa jest doceniana przez pracowników dużych i małych firm, co potwierdzają wyniki wielu ankiet i badań. Pracownicy lubią takie nieformalne spotkania.

Wigilia firmowa

Czy wigilia firmowa w hotelu to dobry pomysł? Tak! Święta Bożego Narodzenia, oprócz wymiaru religijnego mają także wymiar kulturowy. Świętują wierzący i niewierzący. Z pewnością każdy z pracowników chętnie dołączy do tego wydarzenia. Dlaczego hotel spa to dobry wybór, jeśli chodzi o wigilię firmową? Znakomitym pomysłem jest oddalenie miejsca eventu od firmy, od codziennego miejsca pracy. Pracownicy chcą złapać oddech, nabrać dystansu. Hotel spa to świetne miejsce, aby rzeczywiście wypocząć i zregenerować siły. Dostępność zabiegów spa jest ogromnym atutem. Specyfika hotelu sprawia, że goście będą mogli nie tylko zintegrować się i zjeść pyszne dania, ale też będą mogli w samotności lub w grupach poddać się relaksującym zabiegom. Dzięki temu powrócą do pracy w pełni sił. Cena pakietów w hotelu spa to kwestia niezwykle indywidualna, zależna od wielu czynników. Za każdym razem ustalana jest indywidualnie z menedżerem obiektu. Im więcej osób zaproszonych będzie na event, tym korzystniejsze rabaty da się wynegocjować.

Udostępnij